Live tracking and statistics

Gleznotāju plenērs "Krāslavas palete"

View the embedded image gallery online at:
https://ostapcev.com/index.php/ru/#sigProGalleriabb4fbf4dda

Beidzās tradicionālais glezniecības plenērs "Krāslavas palete". Visu iepriekšējo nedēļu 12 mākslinieki apgleznoja mūsu pilsētu un tās iedzīvotājus - skaistākās ainavas un krāslaviešu dārzus iemūžināja Jāzeps Pīgoznis, Jānis Anmanis, Osvalds Zvejsalnieks, Ligita Caune, Andrejs Severetnikovs, Jānis Plivda, Pāvels Ostapcevs, Svetlana Dāvida - Korkla, Vladimirs Serkovs, Daiga Lapsa, Andrejs Gorgocs un mākslinieks no Lietuvas - Rimas Pukjalis.
Savus jaunākos darbus laukumā bija izstādījuši ari Andreja Gorgoca studijas audzēkņi.
Plenēra organizētājs Jāzeps Dobkevičs atzina, ka šogad māksliniekiem esot labi gleznojies un, kā jau pieņemts, pa vienam darbam tika dāvināts pilsētai. Tos visus tuvākajā laikā varēsim redzēt kādā izstādē.
Noslēguma izstāde pilsētas laukumā notika vienlaicīgi ar Miķeļdienas gadatirgu - krāsu trakums un prieks sasaucās ar rudens ražas, augļu koku, dekoratīvo krūmu un amatnieku darinājumu klāstu.
Izstādes un tirgus apmeklētāji varēja noskatīties arī koncertu, kurā piedalījās novada folkloras kopas un deju kolektīvs "Senči".

Еще статьи...

Павел Остапцев. Телефон +371 29294654.
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  www.ostapcev.com

ArtNow - художники и картины

Arts.In.UA

The Russia Database, encyclopedia of Russian artists