Live tracking and statistics

Par mani

https://www.facebook.com/pavel.ostapcev/media_set?set=vb.100004032391241&type=2

Mākslinieks Pāvels Ostapcevs, grafiķis un gleznotājs, dzimis 1958.gada 20.aprīlī Latvijas pilsētā Rēzeknē, kur pagāja viņa bērnības un skolas gadi.
1975.gadā iestājās tradīcijām bagātajā K.Savicka Penzas Mākslas skolā (Krievija), kuru 1979. gadā veiksmīgi pabeidza un atgriezās uz dzimto pilsētu Rēzekni. 1984.gadā uzņemts Mākslinieku savienības Jauno mākslinieku apvienībā. Kopš tā laika regulāri piedalās izstādēs Latvijā un ārvalstīs ( Krievija, Polija, Lietuva, Baltkrievija, Anglija, Gruzija).
Dzimtās puses dabas skaistums iedvesmo mākslinieku un kļuva par galveno tēmu Pāvela Ostapceva radošajā darbībā, kurā viņš apvieno krievu mākslas skolas ietekmi ar Latvijas mākslinieku tradīcijām.
Mākslinieka darbi iekļauti albumā-katalogā „International contemporary artists” 5. sējumā (2013.g.) un 10.sējumā (2015.g.), kas izdoti ASV Njujorkā, kā arī gada grāmatā „Hidden treasure art magazine” izdotā Anglijā 2014. g.

 

Lietas un priekšmeti, kas ir ap mums ikdienā, glabā sevī daudz vairāk burvības, nekā jebkuras fantāzijas.
Man patīk atklāt jaunas realitātes šķautnes, rast brīnumu nenozīmīgās lietās, kuras ikdienā mēs pat nepamanām - tā ir intriga un pat kārdinājums.
Mākslinieks vienmēr ir pirmatklājējs, jo neviens ne pirms, ne arī pēc viņa nespēs aplūkot notiekošo tādā veidā vai redzējumā, kā to ir darījis viņš.
Krāsas- tas ir veids, kā iepazīt un izzināt sevi, pļavu, debesis, jūs un tos, kas atnāks pēcāk.

View the embedded image gallery online at:
https://ostapcev.com/index.php/lv/par-mani#sigProGalleriad02f428b0f

Pavels Ostapcevs
Tālrumis +371 29294654
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.ostapcev.com

Pavels Ostapcevs. Tālrunis +371 29294654E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt." _mce_' + path + '\'' + prefix + ':' + addy36618 + '\'>'+addy_text36618+'<\/a>'; //--> www.ostapcev.com

ArtNow - художники и картины

Arts.In.UA

The Russia Database, encyclopedia of Russian artists